NFS Undercover Sk Fansite

Slovenská Fansite o pripravovanej hre Need for Speed UNDERCOVER

Editorial -October 08-

Desiaty mesiac nám začal.. O Undercover je informácii stále viac a viac.. Do vydania hry chýbajú už iba necelé 2 mesiace. Stránku sa snažím akutalizovať ako sa dá ale ak by náhodou bola dlhší čas "mimo provoz" tak to je spôsobené nedostatkom času :). Takže dúfam, že nám venujete vašu pozornosť aj tento mesiac.. za náš tým Ďakujem -admin Tnr.Jerry

Michal Burian - Nfsgame.net

Michal Burian - Admin NfsGame.net

Nebudem zbytočne obkecávať. Tu je sľubovaný rozhovor:


1. Pracuješ na NFSgame sám? Ak nie tak uveď koľko členný tým máš.

 

V první řadě bych vás všechny, co čtou tento rozhovor chtěl pozdravit a teď rychle k odpovědím. Při stavbě NfsGame.net jsem měl svého šikovného pomocníka a spolumajitele Michala Nováka, který kompletně sestavit stránky. V redakci opravdu nepracuji sám, jelikož je stránka velmi úspěšná a redaktoři se celkem hrnou. Momentálně pracuje na celém NfsGame.net i semnou 7 lidí, což je docela pěkné číslo, ale pár jich je momentálně neaktivních, jelikož opravdu není moc o čem psát a já se šéfredaktorem NFS 12 stránku v pohodě zvládáme.

 

2. Aký je vekový priemer redaktorov alebo spolupracovníkov NfsGame?

 

Nejmladší je Bitris, tomu bylo nedávno 15 let. Nejstarší je programátor a designer Michal Novák, jelikož mu je 21. Mě osobně bude za měsíc a půl 19 a jinak se věk v redakci NfsGame.net pohybuji okolo 16-19 let.

 

3. Kedy ste založili NfsGame.net a čo vás k tomu viedlo?

 

Oficiálně byla doména spuštěna 1.9.2005, jako fan stránka o Need for Speed: Most Wanted. Pak se rozrostla o další díly až do dnešní podoby, kdy nabízí všechny NFS díly ze série. A co nás k tomu vedlo? Já i druhý spolumajitel Michal Novák jsme NFS sérii opravdu měli rádi a tak jsme se nějak na internetu sešli a udělali jsme, co teď můžete vidět. Byla do láska k Need for Speed.

 

4. Koľko vám trvalo vyrobiť z malej začínajúcej stránky najlepšiu česko-slovenskú fanstránku o NFS?

 

Ze začátku to byly časy hodně těžké, ale díky dobré SEO optimalizaci jsme se brzo ve vyhledávačích dostali nahoru a lidi přicházeli. Časem jsme si našli hodně navštěvované weby, které o nás informovali (Tiskali Games, Sector.sk, Hrej, Gamepark apod..). No nevím jestli je NfsGame.net nejlepší fan stránka (to musí posoudit návštěvníci), ale přelomový rok byl 2007, kdy jsme začali spolupracovat s EA Czech a měli jsme občas i nějaké ty exkluzivní informace.

 

5. Máte redakciu alebo sa všetky príspevky pripravujú v domácej kanceláři.

 

Dovol abych se zde zasmál. Redakční budovu opravdu nemáme, každý dělá z domova, jelikož já jsem z Vysočiny, někdo je z Prahy, Brna, Ostravy apod.., takže by to bylo rozhodně velmi zajímavé, ale zatím “redakční dům” nemáme. Jelikož nejsem momentálně doma a ještě hezkých pár dní nebudu, tak na svých cestách si vozím svého cestovního kamaráda, takže fotku mohu poslat jen jeho.

 

6.Hrávaš doma aj nejaké NFS? A ak áno na PC alebo na konzoli?

 

Doma hraji Need for Speed převážně na PC, ale vyzkoušel jsem i Xbox 360, PlayStation 3 a PS2. Momentálně žádný díl nehraji, jelikož se věnuji psaní novinek o hrách na více serverech, takže na to bohužel není čas, ale když mám čas zahraji si staré dobré Underground 2 a Most Wanted.

 

 

7. Čo nám môžeš prezradiť o novo pripravovanom projekte NFSgame?

 

Tajných projektů je víc….. Do budoucna plánujeme celkem změny. Momentálně se zaměřujeme na podobu nových stránek o Undercover, ale ještě není dostatek materiálů. Dále připravuje různé soutěže, ale o tom víc, až bude ten správný čas. Nevím zda to má něco společného s NfsGame.net, ale osobně připravuji jeden velký projekt, který budu spouštět někdy za dva měsíce. Bude to takový dům pro závodní hráče, víc bohužel prozradit nemohu.

To ani nemusíš. Aj tak sme sa toho už dozevedeli dosť. Ešte raz Ďakujem Michalovi za rozhovor. Na koniec malá perlička. Je stále na cestách takže nám poslal iba foto svojho notebooku, ktorý má vždy zo sebou.

Žádné komentáře
 
©2008 Všetky práva vyhradené. By MiNC©O & Tnr.JERRY